ROLS

پلتفرم LedgerX قرارداد آتی بیت کوین عرضه می‌کند

از آنجایی که واضح بود پس از عرضه قراردادهای آتی بیت کوین در سال … شده است و بیش از یک سال است که پایین ترین قیمت خود را تجربه می‌کند. … طبق اطلاعات بدست آمده پلتفرم LedgerX قصد دارد محصولات آپشن اتریوم را اضافه کند.

Bakkt که مدتها منتظر تاییدیه CFTC برای قراردادهای آتی بیت کوین بود … برنامه ریزی بکت (Bakkt) برای عرضه … این قراردادهای آتی، ابزارهای مالی قابل اعتماد را بر اساس ارزهای دیجیتال ریسکی و قانونمند نشده ایجاد می‌کنند. … قبل از بکت، لجر اکس (LedgerX) در اواخر ماه ژوئن مدعی دریافت تاییدیه CFTC برای قراردادهای …

علارغم اینکه پلتفرم Bakkt بسیار نهادگراست، اما LedgerX (پلتفرم … برای راه‌اندازی قراردادهای آتی بیت‌کوین برای سرمایه‌گذاران خرد است. LedgerX معتقد است به خاطر اینکه ارزش بازار بیت‌کوین مانند یک سهام … این نشانه‌ای مثبت است، چراکه بیان می‌کند گاوها تمایل به خرید در کف قیمتی نزدیک به حمایت را دارند.

داده‌ها نشان می‌دهند بیشتر قراردادهای آتی بیت کوین موقعیت فروش دارند … Alyx، برند تجاری مد لوکس، برای شفافیت زنجیره عرضه از بلاک چین IOTA استفاده می‌کند. … پلتفرم بلاک چینی Waves از توسعه اپلیکیشن های غیرمتمرکز … در حالیکه خدمات جدید LedgerX شامل انتقال رمز ارز بجای پول نقد می‌شود و اقدام مثبتی …

پلتفرم LedgerX قرارداد آتی بیت کوین عرضه می‌کند … شرکت‌های فعال در حوزه‌های توسعه‌ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین و غیره را نیز شامل می‌شود.

پلتفرم LedgerX قرارداد آتی بیت کوین عرضه می‌کند 2 ماه و 17 روز قبل … صرافی کوین بیس از ریپل پشتیبانی می‌کند 4 ماه و 6 روز قبل.

تحلیلگری با حساب کاربری Skew در توییتر با استفاده از داده‌های LedgerX و … عدم تایید پیشنهاد‌های ETF، شرایط نزولی در بازار بیت‌کوین ایجاد می‌کند، در حالی که تأخیر در … Skew همچنین به راه‌اندازی قرارداد‌های آتی بیت‌کوین CME Group اشاره کرد که … ۲ میلیون قرارداد معامله شده از زمان راه‌اندازی این پلتفرم در دسامبر ۲۰۱۷ دست یافت.

بکت، معاملات پیشنهادی آتی بیت کوین، در مقررات لیمبو باقی می‌ماند. … این قضیه زمانی حس می‌شود که قراردادها به صورت فیزیکی بسته می‌شوند، یعنی … همراه با استارت آپ‌های ErisX، Seed CX و LedgerX قصد دارند قراردادهای مشتق شده را طبق بیت کوین واقعی آماده سازند. …. ارز دیجیتال تلگرام در یک قدمی عرضه به بازار.

LedgerX (پلتفرم امریکایی نظارت شده‌ی شفاف سازی و مشتقات بازار رمز ارز) از تاریخ ۲۴ ژوئن 2019 می‌تواند به عنوان بازار قرارداد برگزیده (DCM) فعالیت کند. … اولین محصول خود مبنی بر تحویل فیزیکی بیت کوین های آتی را در 22 جولای آغاز خواهد کرد. … سامسونگ از عرضه نسخه رمز ارز گلکسی نوت 10 خبر داد.

settled ارائه می‌‌دهند و … لجرایکس (LedgerX)، یک پلتفرم مشتق رمزنگاری سازمانی که در حال … می‌‌شود) خواهد بود، یعنی که وقتی قراداد منقضی شود، بیت کوین واقعی دست به دست خواهد شد.

ارز دیجیتال. بزرگ‌ترین آژانس مسافرتی بریتانیا بیت کوین را می‌پذیرد, ارز دیجیتال … پلتفرم LedgerX قرارداد آتی بیت کوین عرضه می‌کند

بورس اوراق بهادار سیشیل اوراق بهادار توکنایز شده منتشر می کند. … کاربران #Square می توانند روی اپلیکیشن موبایل Cash App #بیت‌کوین نگهداری کنند. … پلتفرم #بلاک‌چینی Waves از توسعه اپلیکیشن های غیرمتمرکز (#DApps) رو #بلاکچین … قانونی واجازه به شرکت ها برای عرضه قراردادهای فیزیکی آتی #بیت‌کوین، داده است.

بیت کوین و ارزهای دیجیتال برای آنکه تکامل پیدا کنند باید بر مبنای … برای مثال، پلتفرم لجر ایکس (LedgerX) دارای یک مکان اجرای سواپ است که از قراردادهای … این پلتفرم با استفاده از آنچه که «قراردادهای آتی یک روزه» نامیده می‌شود اقدام به ….. اسپرکر از دنبال نمودن موارد کوچک عرضه اولیه سهام دست برداشت و بر روی …

… ورشو لهستان است که سرویس دارایی های دیجیتالی و ارز رمزنگاری شده فراهم می کند. … سه نوع از متداول ترین مشتقات، قراردادهای آتی، اختیار معامله و سواپها هستند. … LedgerX: اولین صرافی که اختیار معامله و سواپهای تایید شده توسط کمیسیون تجارت … دنیا قصد دارد که پلتفرم معاملات آتی بیت کوین را در ربع اول سال ۲۰۱۹ عرضه کند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر