ROLS

همه فقط بلدن حرف بزنن

میدونی چیه ؟ همه بلدن بگن دوست دارم همه میتونن فقط حرف بزنن اما اونی ک عمل کنه بهش ی عاشق واقعیه . گاهی وقتا باید معشوقتو امتحان کنی ببینی …

حرف فقط زمانی می تواند برای آنها به منزله ی سلاح باشد که بتوانند آن را با عمل ثابت کنند. … تا جایی که می توانید همه ی حرف هایتان را به عمل برسانید.

در مورد حرف زدنش تا حدود 3 سالگي نيازي به اقدام‌هاي درماني مانند گفتاردرماني نيست. … واضح و بلند صحبت کنيد و در مورد هر کاري که مي‌کنيد، از لباس پوشيدن ….. نمیزن پسرت فقط تو و پدرشو داره که بتونن باهااش حرف بزنه پس تمام وقتت …. سلام کودک 14 ماهه دارم همه چیز را میفهمد و متوجه میشود در 10 ماهگی دد گفت ولی …

فقط باشد …. فقط آغوش باشد … بی حرف … حتی تلاش نکند آرامم کند …. نگوید صبر کن . … نمیدونم چرا این روزها دارم سعی میکنم از همه چی فرار کنم . … و من فقط آهنگ گوش بدم و هندزفری رو بذارم تو گوشم و اینقدر صداش و بلند کنم که صدای آدم های اطرافم رو نشنوم . …. میترسوندم وقتی هر کاری میکنم که شاید یه لبخند کوچیک بزنه اما نمیزنه .

شروع کردن یک مکالمه با یک پسر یا مرد بسیاری از اوقات کار ساده ایست، و بعضی وقت ها اعصاب خورد کن. … همه ی آنچیزهایی که در مورد یک مرد گفته می شود صحیح نیست. … مثلا به جای گفتن فقط “چه خبر؟ … البته به یاد داشته باشید که قرار نیست بلند بلند بخندید (مگر آن چیزی که آن شخص گفته است …

به اندازه ی تمام سه نقطه های دنیا با تو حرف داشتم… اما نقطه. سیگارت … قشنگیه لیاقت اینه که همه نمیتونن داشته باشن ! با من بودی ولی … ابجی من… خودت رو صد در صد خرج کسی نکن که فقط تا ده بلده بشماره … ﺍﻭﻧﺎﯾﯽ ﮐﻪﺑﻪ ﻣﺎ ﻧـــــــﻤﯿﺨﻮﺭﻥ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻠﺪﻥ ﮔــــــﻮﻩ ﺑﺨﻮﺭﻥ…

چگونه به حرف درآمدن کودک کمک کنیم؟ … آیا همه کودکان در باید در یک زمان مشخص شروع به صحبت کردن کنند؟ بطور طبیعی ، زمان زبان … (در مقابل نیز شما فقط ۹۵ درصد از صحبت‌های او را متوجه می‌شوید). در آخر دکتر … بلند و رسا صحبت کنید. به عقیده …

مسلماً کودکانی که اختلال بیان دارند، دیرتر از سایر بچه ها شروع به حرف زدن می کنند. …. فقط توصیه کردند با بچه صحبت بشه و تلویزیون و موبایل قطع شود. …. کامل حرف بزنه، هرچیزی رو که بخواد بااشاره به ما میفهمونه،چیکارکنم که بتونه همه کلمات ….. کلمه هم بلد نباشید همونایی که بلده هم اصلا استفاده نمبکنه ولی جدیدن بلند بلند میگه …

مجله سیب سبز: آیا كودك من تا‌كنون نباید شروع به حرف زدن می‌كرد؟ …. بلند حرف بزنید …. خيلي سخته خيلي خدا کمک کنه مشکلات ما حل بشه همه هم سن و سالاش حرف ميزنن و اين قضيه مامانشو داره از بين ميبره فقط اين غضه رو خدا درک ميکنه.

تا الان هم مشکل با کم حرفی نداشتم ولی دیگه از اين وضعيت خسته شدم همه ميگن تو چقدر … تا موقعی که میخواست حرف بزنه بدونه چی داره میگه چی نباید بگه و چه موقع بگه. …. اگر جزو گروهی هستید که از صحبت کردن با صدای بلند در جمع وحشت دارید از همین حالا …. سلام منم کم حرفم ازاین وضعیت خسته و افسردم فقط کم حرفا منو درک میکنن ما …

فقط برای تو JUST FOR YOU. … همین یک جابه جایی. “جانم” را گرفت. برچسب‌ها: عبارات تاکیدی, حرف های زیبا, زندگی, جالب …. رحم کن کوچولو! آدم از همه ی قدرتش که برای زدن یک نفر استفاده نمی کنه! ….. ای سپیدار بلند و بی پایدار می برم نام تو را با افتخار. هر چه دارم از تو …… بغض گفت اصلاا اگه نگی خداباهام حرف بزنه. گریه می کنما،.

محدود شدن خزانه واژگان بیانی (مثلا فقط ۱۰ تا کلمه یا جمله بلد است); ناتوانی در درک … (تصور کنید شما دچار این آفازی شدین: حرف های همه رو می فهمید.

همه میتونن ببینن یا فقط خودم میبینم ؟ … کودک را در آغوش بگیرید اجازه بدید با شما حرف بزنه و تا وقتی آروم نشده در کنارش …… هر کسی میخواد باهاش حرف بزنه جیغ میزنه . ….. البته قدش بلند هست و رشد طبیعی داره ولی من خیلی دوست دارم تپل تر بشه.

از همه جهات عالیه فقط این مشکل و داره که خیلی نگرانشم. ….. ام هر جا میرم پشت سرم قایم میشه هنوز نمیتونه حرف بزنه فقط چند کلمه میگه فقط هم با منو باباش. …… به خاطر داد زدن و بلند بلند حرف زدن دعواش میکنه و اینکه تو خانوادشون ضمینه وسواس خیلی دارن.

دیر حرف زدن کودک و روند طبیعی حرف زدن در کودکان و دلایل تاخیر کلامی کودکان و درمان دیر … مشکل در بلع می تواند باعث مشکلات گفتاری گردد و تاخیر در گفتار را سبب شود همچنین می تواند نشانه تاخیر در همه زمینه های رشد کودک باشد. … برای درمان دیر حرف زدن کودک بلند حرف بزنید … چاق شدن کودکان فقط با مواد غذایی چاق کننده سالم.

در نهایت همه می گفتن حرف من منطقی بوده ولی تو کار غلطی کردی با این اقا درگیر …… هر دری هم وارد شدم فقط بلدن سرم داد بکشن؛اصلا بوی از منطق نشنیدن ! …… فکر میکردم از معدود کسایی هستم که با آدمای بی منطق باید سرو کله بزنن.

یادم باشد حرفی نزنم که به کسی بر بخورد باد آورده را باد می برد اما … تو که با پای خودت … حرکت و من براي به دست آوردنت همه نقشهاي عالم را بازي مي کنم. + نوشته شده در …

۰ شکست بدهد. … او را به اسمش صدا کنند، نه اینکه فقط وقت حال و احوالپرسی باهاش اسمش را به کار ببرند. … چیزهای خوب باید دست بچرخد تا همه احساس خوشحالی کنند.

اگر دوست دارید که طوطی‌تان حرف بزند این نکات آموزش حرف زدن به طوطی را بخوانید. … به نظر می‌رسد طوطی ها زمانیکه یک لغت را با صدای بلند و و پر شور تلفظ … شد، فقط به یاد داشته باشید که باز هم حیوان خانگی خود را برای همه دلایل دیگر …. از دست غذا بگیره ولی با همسرم جوره میخواستم بپرسم میونه حرف بزنه و چگونه.

شوهرم فقط به خودش فکر می‌کند و به صحبت‌های من گوش نمی‌دهد. وقتی به … آیا می‌شنوید که یکی از طرفین دیگری را به خاطر مدل حرف زدن مسخره می‌کند؟

… با سینی چای کنارم نشست، حقیقتاً گوش‌هایم چیزی نمی‌شنید و فقط هر از گاهی نگاهم را از … تو همیشه همین جوری هستی اگه منو دوست داشتی، باهام حرف می‌زدی، شوهرای دوستام … خنثی باشد، بدنتان آرام و لحن صدایتان نه بسیار بلند باشد، نه بسیار آرام. … در بروز مشکل اشاره کنید و همه تقصیر‌ها را به گردن شوهرتان نیندازید.

البته ابتدا فقط وقتي كه تنها باشه حرف ميزنه و از 6 تا 7 ماهگي شروع به صحبت در جمع … مهمونا فكر كرده بودن كه من اومدم همه از جا بلند شده بودن و ازين تشابه صدا كلي … كه جوجه مينا بتونه توي اون آزادانه حركت كنه يا بال بزنه و همچنين از توش بيرون نيفته.

فقط مردان بخوانند؛ چگونه دل خانمها را با کلمات صحیح بدست آورید! …. سلام خدمت همه دوستای خوبم من حدودسال ۹۱ ازدواج کردم ۹۵ طلاق دادم درحال حاضرعاشق …… از یه دختر پرسیدم گفتش اون خیلی مشکل پسنده و بلند پرواز منم با شنیدن این ….. مرد حرف دلشو بزنه نه اینکه از روی هوس باشه اگه از روی هوس باشه میشه تب تند و در آخر باعث سردی میشه

*نحوه واکنش شاخص به روند بلند مدت ….. یه جور گفتی باید خودشو اصلاح کنه الان میره یه ماهی قهر میکنه با همه. …… افرادی که بدون تحقیق و مطالعه فقط بلدن حرف بزنن.

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر