ROLS

به زنان اجازه ورود به ورزشگاه‌ها داده شود

فدراسیون جهانی فوتبال، در بیانیه‌ای با اشاره به این‌که براساس بازدید نمایندگان فیفا «هیچ مانع اجرایی» برای لغو ممنوعیت ورود زنان به استاد.

جانی اینفانتینو، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا به ایران گفته است که وقت آن است که به زنان اجازه حضور در ورزشگاه فوتبال داده شود و او …

رئیس فیفا تاکید کرد زنان در ایران باید اجازه حضور در ورزشگاه‌های … است، به زنان ایران باید اجازه ورود به ورزشگاههای فوتبال در این کشور داده شود.

هشدار دوباره فیفا به ایران: به زنان باید اجازه حضور در ورزشگاه داده شود … قرار است روز پنجشنبه ضمن سفر به ایران موضوع ورود زنان به ورزشگاه ها را …

تصویری از ورود محدود و گزینشی زنان به ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار … سرویس‌های بهداشتی جداگانه و محل رفت و آمدها جداگانه خبر داده و تاکید کرد شرایط به گونه … بود که «زنان باید اجازه حضور در همه مسابقات فوتبال ایران را داشته باشند. … پرزیدنت ترامپ: دستور دادم تحریم‌های ایران به شکل قابل توجهی بیشتر شود.

رئیس فیفا: ایران برای اجازه ورود زنان به ورزشگاه «تضمین» داده است … تهران، نتوانست وارد ورزشگاه شود و پس از تشکیل پرونده قضایی برای وی و …

یک مقام وزارت ورزش ایران از آزادی ورود زنان به استادیوم‌های فوتبال “با رعایت ملاحظات اخلاقی” خبر داد. … به ورزشگاه‌ها، تا روز ۲۵ تیرماه به ایران مهلت داده بود تا زمینه حضور زنان … در تهران که مهرماه مقابل کامبوج برگزار می شود، با حضور بانوان خواهد بود. … تنها کشوری که در دنیا به خانم‌ها اجازه حضور در استادیوم‌هایش را نمی‌دهد.

… اینکه “به زنان باید اجازه داده شود در استادیومهای فوتبال در ایران حضور یابند”، برای … فیفا اما درباره این که اگر با حضور زنان ایرانی در استادیوم مخالفت شود چه … ورود زنان به ورزشگاه و برخورد فیفا با این مسئله و ورزشگاه مردانه در …

حضور زنان در ورزشگاه‌های ایران در سال‌های پیش از انقلاب ۱۳۵۷ آزاد بود و زنان ایرانی … که برای دیدن بازی سایپا و بنیادکار به ورزشگاه آزادی رفته بودند اجازه ورود داده نشد.

بحث حضور زنان در ورزشگاه ها برای تماشای مسابقات فوتبال این روزها با … چند روز قبل اعلام کرد زنان در بازی‌های ملی اجازه حضور در ورزشگاه را پیدا می‌کنند. … فیفا مهلت داده تا تکلیف حضور زنان در استادیوم مشخص شود، شوخی هم ندارد.

اولین سؤالی که باید به آن پاسخ داده شود این است که چرا فیفا پیش از این … که چرا به کشوری سفر کرده که اجازه ورود زنان به ورزشگاه در آن داده نمی‌شود؟

رييس فراكسيون زنان مجلس از صدور مجوز حضور برخي نمايندگان زن در ورزشگاه … تناقض عجيبي است؛ از طرفي به بانوان اجازه ورود به استاديوم داده نمي شود و از سوي …

در توجیه عدم اجازه زنان به ورزشگاه آزادی نیز گفته می‌شود محیط ورزشگاه مردانه … در این زمینه به «قانون» می‌گوید: ما قانونی در مورد ممنوعیت ورود زنان به ورزشگاه که … بنده باید این حق به همه افراد چه زن و چه مرد داده شود تا در این گونه مکان‌ها یا …

و اگر حکومت ایران اجازه ورود زنان را به ورزشگاه ندهد تیم فوتبال ملی ایران … آزادی تهران قرار است سه هفته دیگر، در روز پنج شنبه ۱۸ مهر، برگزار شود. … زنان به ورزشگاه‌های ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر پاسخ مثبت داده است.

هشدار فیفا به ایران: ورود زنان به تمام استادیوم‌های ایران آزاد شود … این نهاد فروش گزینشی یا ورود کنترل شده بخشی از زنان و دختران به ورزشگاه را قبول ندارد و … برای تمام مسابقات فوتبال، زنان باید اجازه ورود به استادیوم‌های ایران را باشند. … و پیش نیاز‌ها برای رسیدن به وضعیت مطلوب فیفا را به هر دلیلی از دست داده اند.

بیانیه فیفا: زنان باید برای همه مسابقات اجازه ورود به استادیوم‌ها را داشته … نیست چه تعداد از سکوهای ورزشگاه به تماشاگران زن اختصاص داده شود.

واکنش نشان دهند و از ممنوعیت ورود زنان به ورزشگاه‌های فوتبال گلایه کنند. …. یا زود باید برای جلوگیری از تعلیق فوتبال به تمامی زنان اجازه حضور در ورزشگاه ها داده شود …

هم‌زمان به زنان اجازه داده شد مسابقه‌های جام‌جهانی فوتبال را در استادیوم آزادی تماشا کنند. نباید فراموش … آقای روحانی گفتند ورود زنان به ورزشگاه، گام‌به‌گام محقق می‌شود”.

… به فدراسیون ایران زمان داده تا تکلیف حضور زنان در ورزشگاه ها مشخص شود. … اعلام کرد زنان در بازی‌های ملی اجازه حضور در ورزشگاه را پیدا می‌کنند.

به زنان اجازه ورود به ورزشگاه ها داده شود. ورزش سه ۵ ساعت پیش. به گزارش ورزش سه، در روزهای گذشته هیئتی از فیفا برای بررسی اقدامات ایران برای تسهیل ورود زنان به …

فیفا: زنان ایران باید اجازه ورود به ورزشگاههای فوتبال درتمامی مسابقات را … به زنان اجازه داده شود برای تماشای این سری مسابقات به ورزشگاه‌ بروند.

زیرساخت‌های ورود زنان به ورزشگاه فراهم شد : مدیرعامل شرکت … گفت: سه مورد بازارسیاه مشاهده شده که اجازه ورود داده نشد اما نتوانستیم آن کسی که … کردیم و باید اجازه دهیم بلیت‌ها فروخته شود و درآمدش به باشگاه انتقال یابد.

… به فدراسیون ایران زمان داده تا تکلیف حضور زنان در ورزشگاه ها مشخص شود. … اعلام کرد زنان در بازی های ملی اجازه حضور در ورزشگاه را پیدا می کنند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر